Спеціальні потреби

Соцопитування: Ющенка підтримує 6,7% українців


Рейтинг Президента Віктора Ющенка впав до найнижчого рівня, який спостерігався від часу його обрання у 2004-му році. Не надто високі показники довіри і у Кабінету Міністрів.

6,7% українців – це та кількість людей, які повністю підтримую діяльність Віктора Ющенка. 43,3% респондентів підтримують окремі заходи Президента України. Водночас 44,3% – взагалі не підтримують дій глави держави. Соціологи відзначають, що уперше рейтинг Ющенка зрівнявся із тим, який був у його попередника Леоніда Кучми в останні роки перебування на цій посаді.

Порівнюючи діяльність теперішнього і колишнього лідерів держави, респонденти частіше відповідали, що з обов’язками президента краще справлявся Кучма – так уважають 24,5% опитаних, для 21,4% кращим президентом є Ющенко.

Про це йдеться у коментарі до результатів соціологічного дослідження, проведеного з 30 травня по 7 червня цього року службою Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова.

Водночас, дії Верховної Ради України повністю підтримують ще менше людей – 2,4% респондентів, окремі заходи ВР знаходять підтримку у 48,2% опитаних, не підтримують діяльності парламенту 42,9% українців.

Щодо Уряду України були отримані такі дані: повністю підтримують його діяльність 7,1% опитаних, 45,3% – підтримую окремі заходи, 40,7% – не підтримують дій Кабміну. Найбільше люди довіряють Службі безпеки України – 14,3%, та збройним силам – 15,9%.

Під час вивчення думки громадян України про владу, політиків і ситуацію в країні було встановлено, що 63,7% респондентів уважають, що події в Україні взагалі розвиваються у неправильному напрямку і лише 10,1% мають протилежну думку.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG