Спеціальні потреби

ПАР готується до Чемпіонату світу з футболу


Чемпіонат Європи з футболу у самому розпалі. А в цей час Південно-Африканська Республіка, яка у 2010-му році прийматиме футбольний Чемпіонат світу, підбиває перші підсумки своєї підготовки до проведення турніру. За два роки до початку змагань, організаційному комітету є чим похвалитися.

Футбольна пристрасть – це одна з головних тем, яку повсюди зустрічають туристи у Південній Африці. Господарі Чемпіонату світу з футболу 2010-го року розпочали нову інформаційну кампанію, аби переконати світову громадськість, що країна за планом готується до змагань.

Спорудження десяти нових стадіонів, на яких відбуватимуться матчі Чемпіонату світу, ведеться навіть з випередженням графіка. Голова організаційного комітету ПАР Денні Джордан каже:

«Будівництво стадіонів відбувається навіть швидше, ніж планувалося. Звичайно не обходиться без труднощів, але подібні труднощі виникають у всіх інших організаційних комітетів, які коли-небудь реалізовували такі масштабні події. За два роки ми будемо повністю готові».

Стадіон у Дурбані якраз накривають сталевою аркою, стометрової висоти, на якій розміститься дах стадіону. Спортивна арена стане центром нового містечка, з власною залізницею і парком розваг на березі океану.

Кейп Таун також споруджує новий стадіон, неподалік своїх всесвітньо відомих пляжів. Південна Африка виділила кілька мільярдів доларів на розвиток транспортної системи, що має обслужити близько півмільйона фанів, які приїдуть на чемпіонат. Загалом туристична індустрія країни очікує що десять мільйонів людей приїдуть до ПАР за цих два роки, у зв’язку з футбольним чемпіонатом.

Деякі з футбольних команд розмістяться на тренувальних базах у сусідніх країнах, що також приверне певну частину туристів у ці регіони.

Африка з нетерпінням чекає свого часу прийняти одну з найбільших спортивних подій світу і обіцяє стовідсоткову готовність.

XS
SM
MD
LG