Спеціальні потреби

На 58-му році обірвалося життя журналіста Тіма Расерта


Рідко буває, коли смерть журналіста викликає шок цілої нації. Саме так сталося у п'ятницю, коли від поширеного інфаркту помер один з найулюбленіших в Америці політичних журналістів, шеф-редактор вашингтонського бюро телекомпанії NBC Тім Расерт.

Тіму було 58 років. Смерть застала журналіста в його вашингтонському офісі. Расерт готувався до своєї щотижневої недільної програми «Зустріч з пресою» ведучим якої він був останні 17 років. У його програмі брали участь провідні політики Сполучених Штатів. Своє захоплення політикою Тім передавав глядачам завдякі надзвичайно доброму характеру і доброзичливості. Його цінували за вміння легко, доступно і стисло пояснити пересічному глядачеві складні політичні процеси в країні.

Завжди толерантний Расерт ставив політикам саме ті питання, які турбували американців, і добивався відповідей, які хотіли почути глядачі. Журнал «Тайм» цього року вніс Тіма Расерта до списку ста найбільш впливових людей світу.

Мер рідного міста журналіста, Баффало, наказав приспистити державні прапори в пам'ять Расерта. Свої співчуття з приводу його несподіваної смерті висловив навіть Президент США Джордж Буш.

XS
SM
MD
LG