Спеціальні потреби

Подорожчання пального збільшить витрати авіапасажирів


Авіапасажири, які сьогодні платять вищі ціна за перельоти, відтепер платитимуть і додаткові збори за все решту – починаючи від багажу і закінчуючи вибором місця для сидіння. Авіакомпанії уже заявили, що нововведення необхідне для того, аби покрити стрімке зростання цін на пальне. Втім, з підвищенням цін зростає і невдоволення пасажирів, які кажуть, що платять більше грошей за гірший сервіс.

Крім тих, хто платить повну ціну за переліт у першому класі, пасажири компанії «Амерікен Ейрлайнз» тепер мусять платити 15 доларів за першу сумку багажу і 25 – за другу. І це лише за переліт в один бік. Пасажирам нововведення не подобається.

Може пасажирам це і не до вподоби, але такі компанії як “Юнайтед” та “Еірвейз” мають намір зробити те ж саме. Деякі навіть збираються додатково знімати по два долари за пляшку води, або ж по десять доларів за послугу, коли пасажир хоче заздалегідь вибрати собі місце в літаку, скажімо, біля вікна.

Авіалінії запровадили додаткову оплату, щоб компенсувати високі ціни на пальне, які, порівняно з літом минулого року, зросли на 80 центів. Втім, аналітик авіагалузі Рік Сіні каже, що вони б поступили розумніше, якби просто підняли ціни на квитки, а не відлякували клієнтів додатковими платежами:

«Багато людей, які приїжджають в аеропорт, не знають про ці платежі, і потім їх ставлять перед фактом. І це – дуже погано».

Аналітики кажуть, що доходи авіакомпаній сьогодні мізерні як ніколи, що може вилитися в підвищення цін на перельоти і обмеження сервісу для пасажирів. З іншого боку авіакомпанії готові до зменшення потоку пасажирів. За приблизними підрахунками, цього літа авіатранспортом скористаються на два мільйона менше пасажирів, ніж зазвичай.

Відео - найголовніше

Українці у Нью-Йорку помолилися за мир в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00
XS
SM
MD
LG