Спеціальні потреби

Актуально

Конгрес США ухвалив закон про прослуховування дзвінків

Президент США Джордж Буш привітав Конгрес за ухвалення законів про прослуховування підозрюваних у тероризмі осіб та фінансування війни. Палата представників американського Конгресу ухвалила закон про прослуховування на території США у п'ятницю.

Коментуючи дії Конгресу у Білому домі, президент закликав Сенат швидко ухвалити докумнет. Закон дозволятиме прослуховування телефонних розмов осіб запідозрених у тероризмі без дозволу суду та захищатиме телефонні компанії від можливих позовів. Федеральний суд може відхилити позов, якщо телефонна компанія надасть письмове підтвердження, що Адміністрація країни звернулася за допомогою і довела легітимність прослуховування.

Буш також похвалив законодавців за прийняття закону про фінансування війни в Іраку та Афганістані без вимоги визначити дату виведення збройних сил США з Іраку. Палата представників схвалила на війни 160 мільярдів доларів.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG