Спеціальні потреби

Актуально

Іран випробував дев`ять балістичних ракет

Іран, у рамках військових навчань, провів випробовування дев`яти балістичних ракет, здатних досягти території Ізраїлю та інших союзників Сполучених Штатів у регіоні.

Офіційний Вашингтон негайно засудив дії Тегерана, називаючи випробовування порушенням резолюцій Ради Безпеки ООН. Однак міністр оборони США Роберт Ґейтс заявив, що тести ніяким чином не наблизили США до військової конфронтації з Іраном.

У Тегерані вважають, що військові навчання повинні продемонструвати ворогам силу Ірану. У вівторок радник верховного лідера Ірану зауважив, що у разі нападу – Ізраїль і військово-морські сили США у регіоні Перської затоки – стануть першими об'єктами відплатних дій Тегерана.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG