Спеціальні потреби

Актуально

Іран випробував дев`ять балістичних ракет

Іран, у рамках військових навчань, провів випробовування дев`яти балістичних ракет, здатних досягти території Ізраїлю та інших союзників Сполучених Штатів у регіоні.

Офіційний Вашингтон негайно засудив дії Тегерана, називаючи випробовування порушенням резолюцій Ради Безпеки ООН. Однак міністр оборони США Роберт Ґейтс заявив, що тести ніяким чином не наблизили США до військової конфронтації з Іраном.

У Тегерані вважають, що військові навчання повинні продемонструвати ворогам силу Ірану. У вівторок радник верховного лідера Ірану зауважив, що у разі нападу – Ізраїль і військово-морські сили США у регіоні Перської затоки – стануть першими об'єктами відплатних дій Тегерана.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG