Спеціальні потреби

Актуально

Влада Китаю скоротить кількість автомобілів на вулицях

Влада Китаю повідомляє про наміри ще більше скоротити кількість автомобілів на вулицях Пекіну і закрити деякі заводи, якщо рівень забруднення повітря не зменшиться до часу проведення Олімпійських Ігор.

Виглядає, що попередні заходи, до яких вдалася влада, так і не принесли результату, і смог, який стояв над містом, все ще не розсіявся. Минулого тижня Китай скоротив кількість машин на дорогах Пекіну на понад мільйон, намагаючись очистити повітря.

На початку місяця Пекін прибрав зі своїх доріг 300 тисяч вантажівок. У столиці та передмісті закрито фабрики і заводи. Міжнародний олімпійський комітет заявив, що забруднене повітря може відбитися на здоров'ї та самопочутті атлетів.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG