Спеціальні потреби

Під час фестивалю в Індії загинуло щонайменше 145 осіб


Паломники індуси продовжують відвідувати священний храм Найна Деві, де у неділю через паніку, що виникла під час проведення щорічного фестивалю, загинуло щонайменше 145 осіб і близько 50 отримали поранення.

Посадовці кажуть, що трагедія сталася, коли металеві рейки у вузькій гірській місцевості, які вели у храм Найна Деві, обрушилися під вагою десятків тисяч прихожан. Серед натовпу почали ширитися чутки про зсуви ґрунту, що й посіяло паніку і люди одразу ж почали хаотично втікати.

Половина загиблих – жінки та діти. Рятувальні роботи були сповільнені через несприятливі погодні умови, і поліції довелося через канатну дорогу спускати тіла загиблих і тих, хто отримав важкі травми. Вертольоти доставили чимало поранених до найближчих лікарень.

На час трагедії храм був переповнений людьми. Інцидент стався на другий день проведення дев'ятиденного фестивалю, під час якого індуси віддають шану індійській богині Шактрі. Родичі вже почали ховати загиблих. У 2005-му році у результаті подібного інциденту в іншій частині Індії загинуло понад 250 осіб.

XS
SM
MD
LG