Спеціальні потреби

Грузинські війська ведуть бої за столицю Південної Осетії


Грузинські війська ведуть бої за столицю Південної Осетії – місто Цхінвалі. Президент Грузії Михаїл Саакашвілі заявив, що Росія веде війну проти його країни. Як повідомляє телеканал CNN, грузинський лідер зазначив, що російські війська ввійшли на територію Південної Осетії, змусивши грузинські сили до боротьби за контроль над столицею автономії.

Саакашвілі зазначив, що він доручив великомасштабну наступальну операцію для відновлення контролю над республікою, яка відокремилась від Тбілісі. У результаті боїв загинуло 15 людей.

Міністрество оборони Росії заявило, що російські танки зміцюють сили російських миротворців, які вже перебувають у Південній Осетії.

Представник Міністерства внутрішніх справ Грузії заявив, що російські літаки скинули кілька бомб на грузинську військово-повітряну базу Вазіяні неподалік Тбілісі. Грузинські офіційні особи вимагають, щоб Росія припинила повітряні атаки на грузинські міста.

А тим часом Міністерство закордонних справ України висловило глибоку стурбованість у зв’язку із загостренням ситуації у Південній Осетії. Українські дипломати закликали всі сторони, присутні у зоні конфлікту, негайного припинити вогонь та сісти за стіл переговорів. МЗС також висловив готовність у рамках міжнародних дипломатичних зусиль зробити свій внесок у мирне врегулювання ситуації в регіоні.

XS
SM
MD
LG