Спеціальні потреби

Обама загострив критику на адресу Маккейна


У ці дні Барак Обама агітує у штатах, які демократ Джон Керрі програв у 2004-му році. Обама помітно загострив критику на адресу свого опонента Джона Маккейна:

«Він почав запускати рекламу, в якій говорить, що Обама приведе до економічної катастрофи. Пане Маккейн, дозвольте вам пояснити, економічна катастрофа відбувається прямо зараз. Можливо, ви не помітили».

Обама намагається змалювати Маккейна як людину, яка не лише продовжуватиме політику нинішньої адміністрації, а є продуктом Адміністрації Буша. Чимало демократів вважають, що Барак Обама зайняв відносно м’яку позицію по відношенню до свого опонента. Стратег Демократичної партії Марк Меллман зазначає:

«Це кампанія – референдум щодо Джорджа Буша та Джона Маккейна та політики, якої дотримується Маккейн як в середині країни, так і за її межами. Однак, Обама, на мою думку, останні кілька тижнів дозволив зробити себе центром кампанії».

А Маккейн останнім часом порівняв Обаму з пустопорожніми зірками, звинуватив у не патріотичності, поклав на нього відповідальність за енергетичну кризу та негативно змалював його політичні амбіції:

«За лаштунками усіх заяв та позицій сенатора Обами – амбіції бути президентом».

Активізація атак Маккейна змусила Обаму захищатися. Він намагається переконати виборців, що він один з них:

«Історія мого життя це ваша історія. Ми з вами поділяємо історію попередніх поколінь, які йшли на жертви і важко працювали аби ми жили краще».

Можливо вже в середу штаб Барака Обами оголосить хто саме стане кандидатом на посаду віце-президента від демократів. Інформацію буде розіслано текстовим повідомленням на мобільні телефони людей, які зареєстрували свої номери – ще один спосіб, яким Обама намагається наблизитися до народу.

XS
SM
MD
LG