Спеціальні потреби

Актуально

Балога звинуватив Тимошенко в домовленості з Кремлем

Історія із взаємними звинуваченнями українських посадовців триває. Секретаріат президента і прем`єр-міністр продовжують обмінюватися взаємними звинуваченнями у зраді національних інтересів і розвалі коаліції.

У четвер до змагання у полеміці підключився глава Секретаріату – Віктор Балога. Його коментар оприлюднив офіційний веб-сайт глави держави. Він знову закинув Юлії Тимошенко існування таємних домовленостей із Кремлем. Мовляв, під час останнього візиту до Москви прем`єрка клопоталася про підтримку з боку російських політико-фінансових кіл на майбутніх президентських виборах. Відтак, учорашні заяви про підтримку єдиного кандидата на посаду глави держави – демагогія.

Єдиним кандидатом Юлія Тимошенко бачить лише себе, – ввжає Балога. Тому закликає прем`єрку відверто про це заявити. Він також згадує про обставини, які можуть свідчити про таємні домовленості БЮТ із Кремлем про підтримку пані Тимошенко на наступних виборах. Напередодні прем`єрка назвала всі звинувачення на свою адресу абсурдними.

У четвер до дискусії приєдналася Служба безпеки України. Там підтвердили, що отримали від Секретаріату президента документи, в яких викладена інформація про начебто шкідливу для національних інтересів України діяльність Кабміну. Її вже почали перевіряти – офіційно звернулася із запитами до Кабміну, Служби зовнішньої розвідки та правоохоронних органів України. Вони мають надати інформацію по суті звернення. В СБУ пояснюють, якщо ці дані підтвердяться – розслідуватиме справу Генпрокуратура.

Не залишились осторонь й інші українські політики. Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко назвав ситуацію абсурдною. У нього викликає подив, що мовчання з приводу конфлікту зберігає президент. Віктор Ющенко поки що дійсно уникає будь-яких коментарів на цю резонансну тему. Не стала обговорювати це питання і РНБО, засідання якої відбулося цьог тижня.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG