Спеціальні потреби

Актуально

Росія заморозила співпрацю з НАТО

Міністр закордонних справ Росії заявляє, що Росія має намір залишити 500 солдатів для забезпечення роботи перепускних пунктів створених Росією на території Грузії у Південній Осетії. З іншого грузинського міста Поті надходять повідомлення про те, що російські сили продовжують блокувати єдиний в'їзд до порту, не зважаючи на те, що Росія зобов'язалась вивести усі війська з Грузії до п'ятниці. У Четвер до берегів Грузії з Грецького порту з гуманітарною допомогою відплив американськи військовий винищувач. Це перша поставка обіцяної США допомоги Грузії.

Водночас Росія повідомила про замороження своєї кооперації з НАТО. Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що НАТО більше потребує співпраці з Росією, ніж Росія з НАТО. При цьому, за його словами, Кремль не закриває дверей перед НАТО, але їхня майбутня співпраця залежить від того, чи країни-члени НАТО і далі продовжуватимуть підтримувати за його словами збанкрутілий режим Михаїла Саакашвілі.

Міністр закордонних справ НАТО підтвердив у четвер, що Альянс не має наміру продовжувати співпрацю з Росією допоки російські війська не будуть виведені з Грузії.

Всі новини дня

Антикорупційні зусилля під час повномасштабної війни: інтерв’ю з очільником «Прозорро. Продажі» Олексієм Соболєвим. Відео

Про антикорупційні зусилля в Україні протягом повномасштабної війни розповів Олексій Соболєв, очільник «Прозорро. Продажі». Наразі він прибув до США на міжнародну антикорупційну конференцію.

UMANA відправила Україні 350 тонн медичної допомоги за останні півроку. Відео

UMANA відправила Україні 350 тонн медичної допомоги за останні півроку. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:38 0:00

350 тонн медичної допомоги за останні півроку відправила в Україну громадська організація з Чикаго UMANA – Українське лікарське товариство Північної Америки. Дефібрилятори, антибіотики, ліжка, машини швидкої допомоги – все це у контейнерах щотижнево відправляють в Україну. 

$15 млн кредитних ресурсів: США допоможуть бізнесу на Заході України. Відео

$15 млн кредитних ресурсів: США допоможуть бізнесу на Заході України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

США нададуть підтримку українському бізнесу на Заході країни. Документ про це сьогодні підписали Банк Львів та Фінансова корпорація розвитку США. Йдеться про угоду на 15 мільйонів доларів кредитних ресурсів. З посадовцями у Львові розмовляла Мирослава Гонгадзе.

Громадські організації, що допомагають Україні, виступили перед Гельсінською комісією в США. Відео

Представники 4 громадських організацій, що допомагають Україні, виступили перед Гельсінською комісією Сполучених Штатів. На слуханнях були присутні представники як з України, так і зі США та Литви. Волонтери наголосили, що допомога Заходу часто є недостатньо швидкою.

Американку Бріттні Ґрайнер обміняли на росіянина Віктора Бута – деталі з Білого дому. Відео

США обміняли увʼязнену в Росії американську баскетболістку Бріттні Ґрайнер на Віктора Бута – росіянина, який відбував термін у США за торгівлю зброєю. Більше про важливість цієї події та деталі з Білого дому – розповідає Юлія Ярмоленко.

Більше

XS
SM
MD
LG