Спеціальні потреби

Актуально

Справу проти Тимошенко сфабрикував Секретаріат?

Бунт серед «лицарів плаща і кинджала». Дехто з офіцерів СБУ став на бік Юлії Тимошенко, відмовившись розробляти версію про державну зраду прем`єрки. Справу про зраду сфабрикував Секретаріат президента. Таке заявив на прес-конференції у четвер полковник Служби безпеки Олександр Войтенко. За його словами, «сказати, що ця справа шита білими нитками, означає не сказати нічого». Як стверджує Войтенко, тепер президентська канцелярія змушує СБУ шукати докази абсурдних звинувачень на адресу прем`єрки. «Сьогодні служба займається не питаннями охорони державного суверенітету та національної безпеки, а виконує особисті вказівки Секретаріату президента, які не мають жодного відношення до національних інтересів України», – заявив офіцер СБУ.

Войтенко закликав Президента Віктора Ющенка припинити втручання його Секретаріату в роботу відомства. Він повідомив також, що на знак протесту проти втягування СБУ у замовну справу він та його колега майор Олексій Миколаєнко звільняються з органів.

На звинувачення двох бунтівних офіцерів Служба безпеки негайно відреагувала офіційним спростуванням. СБУ категорично заперечила, що Секретаріат будь-яким чином втручається у її роботу, а прес-конференцію своїх співробітників назвала «провокацією, замовленою та організованою Кабінетом Міністрів України».

«СБУ офіційно заявляє, що діє на принципах законності і залишається поза політикою», – наголошується в документі, який з`явився на сайті відомства. Що ж до самого полковника Войтенка, то як стверджується в заяві, він уже кілька років не обіймає жодної посади в апараті СБУ та не має відношення до розслідування жодної справи.

Нагадаємо, що днями Служба безпеки України отримала від Секретаріату президента інформацію про буцімто «державну зраду» – таємні домовленості Юлії Тимошенко з Кремлем стосовно підтримки на майбутніх президентських виборах. Прем`єрку, зокрема, звинувачують у надто поміркованій позиції щодо російсько-грузинської війни в обмін на прихильність Росії. Сама ж очільниця уряду називає звинувачення абсурдом.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG