Спеціальні потреби

Новому Орлеану знову загрожує ураган


Новий Орлеан, який три роки тому постраждав внаслідок урагану Катріна, знову опинився під загрозою затоплення. З наближенням урагану Густав, влада міста оголосила евакуацію кількох мільйонів людей. Наразі швидкість його вітрів складає двісті кілометрів на годину, що дорівнює шторму четвертої категорії. Втім, проходячи через Мексиканську затоку ураган може стати потужнішим.

З появою нового потужного шторму, який загрожує обрушитися на Новий Орлеан, влада міста оголосила про негайну евакуацію. Мешканці Нового Орлеану намагаються якомога надійніше захистити своє майно. Будинки і крамнички забивають дошками. Влада організувала автобуси і поїзди для втечі від стихії, яку мер Рей Нейґiн назвав "матір'ю всіх штормів".

"Це - справжня загроза. Це не випробування. І кожен, хто думає, що зможе уникнути стихії, я маю для них новину. Це може бути одна з найбільших помилок, які ви зробите в своєму житті".

Мер каже, що дамба міста, котра три роки тому була пошкоджена ураганом Катріна, ще не готова повністю захистити Новий Орлеан. І пам'ятаючи події трирічної давності, мешканці, як повiдомляють, не зволiкають з евакуацією.

В результатi урагану Катрiна три роки тому, за офiцiйними даними, загинуло 1 464 людей.

XS
SM
MD
LG