Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Райс: Росія збільшує свою ізоляцію від зовнішнього світу


Державний секретар США Кондоліза Райс, перебуваючи у столиці Португалії у п`ятницю, заявила, що Росія збільшує свою ізоляцію від зовнішнього світу тим, що не дотримується умов угоди про припинення вогню з Грузією.

Райс зазначила, що Росія не матиме виходу із ситуації, якщо не змінить своєї поведінки щодо цієї колишньої радянської республіки. Сполучені Штати повторно піддають критиці Російську Федерацію за дислокацію своїх військ у так званих зонах безпеки, які створено довкола Південної Осетії і Абхазії.

У п`ятницю розпочалися наради міністрів Європейського Союзу у французькому місті Авіньйон. Вони обговорюватимуть пропозицію про надсилання міжнародних спостерігачів для моніторингу виконання угоди про припинення вогню між Росією і Грузією.

Європейський Союз можливо вирішить надіслати найближчими днями у район конфлікту 200 або більше своїх спростерігачів. Цього тижня Москва підтримала пропозицію про присутність у Грузії персоналу Організації з питань безпеки і співробітництва в Європі.

XS
SM
MD
LG