Спеціальні потреби

Маккейн прийняв офіційну номінацію Республіканської партії


Кандидат Республіканської партії у президенти США сенатор Джон Маккейн у четвер обіцяв покласти край партійній риториці у Вашингтоні. У промові на завершення всенаціонального з’їзду партії в Сент-Полі, штат Міннесота, колишній військовополонений у В’єтнамі прийняв номінацію бути кандидатом у президенти на виборах у листопаді.

Джон Маккейн заявив, що працює не для якоїсь партії чи бізнесу, а для країни:

«Я простягну руку кожному, хто допоможе мені знову повести нашу країну вперед. Я маю відповідний досвід і шрами як доказ цього. Сенатор Обама цього не має».

Сенатор Маккейн уникав особистих нападів на свого опонента і віддав демократам належне за їхні досягнення, але намагався вказати на відмінності між ним і Обамою:

«Я скорочуватиму податки там де це можливо. Мій опонент їх збільшуватиме. Я відкрию нові рикни для наших товарів і послуг. Мій опонент їх закриє. Я скорочу державні витрати, він їх збільшуватиме».

Протягом роботи з’їзду промовці не раз згадували про військову службу республіканського кандидата, його перебування у в’єтнамському полоні, а також захищали його позицію у війні в Іраку, в якій Маккейн підтримував збільшення кількості американських військ. Маккейн також зауважив, що не може дочекатись представити у Вашингтоні губернатора Аляски Сару Пейлін, яку він вибрав у кандидати на посаду віце-президента:

«Дозвольте мені заздалегідь остерегти стару компанію у Вашингтоні, яка багато витрачає, нічого не робить, каже спочатку я, а лише відтак країна: наступають зміни».

Республіканці палко привітали виступ Сари Пейлін, яка є першою жінкою вибраною бути кандидатом партії на посаду віце-президента.

Проте деякі аналітики, серед яких політолог Стюарт Ротенберґ, вказують на те, що Пейлін не пройшла випробовування:

«Поки вона не пройде дуже жорсткі інтерв’ю з досвідченими репортерами, які будуть домагатимуться інформації про неї, про її життя, про її позицію в питаннях (якщо в неї є своя позиція), доти ми не знатимемо, як американська публіка її сприйматиме».

Демократичні оглядачі звернули увагу на те, що на республіканському з’їзді дуже мало говорилося про економіку країни, було дуже мало конкретних пропозицій. Рональд Рейґен молодший, син покійного Президента Рейґена не розуміє: які програми Маккейн скасовуватиме, аби скоротити витрати федерального уряду.

Сенатор Джон Маккейн у своєму виступі закликав делегатів боротися за свою країну та її ідеали, і обіцяв вести енергійну кампанію, яка в листопаді принесе перемогу республіканцям.

XS
SM
MD
LG