Спеціальні потреби

Сара Пейлін підняла рейтинг Джона Маккейна


Кандидату від Республіканської партії – сенатору Джону Маккейну потрібно було зробити неможливе, аби подолати різницю у 10% з рейтингом Обами, яка була ще два тижні тому. І Маккейн спромігся на таке чудо, вибравши мало кому відому Сару Пейлін собі у віце-президенти. Пейлін допомогла Маккейну перетягнути на свій бік 20% білих жінок. Аналітики кажуть, що Республіканська партія отримала новий заряд, якого в неї не було протягом всієї кампанії.

Джон Маккейн будує свою кампанію під гаслом змін у вашингтонській політиці і представляє Сару Пейлін таким же безкомпромісним борцем з корупцією.

Кампанія Обами одразу піддала критиці своїх опонентів, кажучи, що Маккейн ніякий не реформатор, якщо голосує за 90% пропозицій Буша. І Сара Пейлін також не реформатор.

Граючи на бажанні суспільства до змін, Маккейн і Пейлін також заявили, що проведуть реформи у Вашингтоні, зменшать державні витрати, наведуть порядок у бюджетних справах.

Маккейн і Пейлін звинуватили Барака Обаму у тому, що той лобіював виділення майже мільярда доларів федеральних коштів на цільові проекти. Але і сама Пейлін, коли була мером міста Васілла на Алясці, найняла лобістську компанію, що допомогла їй отримати з бюджету 27 мільйонів доларів для свого міста з населення менше ніж сім тисяч мешканців.

Між тим Обама вважає, що всі звинувачення на його адресу з боку республіканців – це просто спроба відволікти виборців від головних проблем:

«Досить, мене більше не хвилює, що вони про мене говорять. Але я занадто сильно люблю цю країну, щоб дозволити їм знову перемогти на виборах лише завдяки брехні і неправдивим звинуваченням».

До виборів 4-го листопада залишилося трохи більше семи тижнів. Маккейн та Обама ведуть відчайдушну боротьбу за кожен голос у ключових штатах. А їхні витрати на рекламу, в тому числі і на атаки на опонента, майже вдвічі перевищують витрати минулої виборчої кампанії.

XS
SM
MD
LG