Спеціальні потреби

Актуально

Кондоліза Райс критикує закордонну політику Росії

У Вашингтоні Державний секретар США Кондоліза Райс у своїй промові піддала дії Росії найбільшій критиці за останні кілька років. Росія здійснює тиск на сусідні країни, використовує енергетичні ресурси як зброю у просуванні своїх геополітичних інтересів, погрожує використанням ядерної зброї, продає зброю країнам, які загрожують міжнародній безпеці, переслідує і знищує журналістів та десидентів – таку картину сучасної Росії змалювала Державний секретар Кондоліза Райс, виступаючи у четвер.

За словами американського високопосадовця, США та країни Європи повинні спільно протистояти такій поведінці Росії і захистити не лише Грузію, але й самих себе та росіян, багато з яких прагнуть кращих відносини із Заходом.

Тим часом міністр оборони США напередодні зустрічі міністрів оборони країн-членів НАТО, закликає уникати прямої конфронтації з Росією. Ця заява прозвучала у час коли Організація з Безпеки та Співробітництва у Європі повідомила про припинення переговорів з Росією щодо направлення у регіон спостерігачів, оскільки не вдалося досягти домовленості щодо їх допуску на територію Південної Осетії.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG