Спеціальні потреби

Ахмадінеджад радить США не втручатись у справи інших країн


У Нью-Йорку триває робота Генеральної Асамблеї ООН. Напередодні чимало уваги привернув виступ Президента Ірану Махмуда Ахмадінеджада. Він у черговий раз піддав критиці західний світ за спроби блокувати іранську ядерну програму. Ахмадінеджад заявив, що час американської імперії у світі наближається до кінця і порадив майбутньому Президенту США не втручатися у справи інших країн.

Напередодні Президент Сполучених Штатів назвав Іран однією з кількох країн світу, які продовжують підтримувати тероризм. Американський президент також висловив підтримку територіальної цілісності Грузії. Загалом чимало лідерів засудили втручання Росії на грузинську територію. А Президент Литви Валдас Адамкус звинуватив Організацію Об'єднаних Націй у нездатності відповідно відреагувати на дії Москви в Грузії, через те що Росія є постійним членом Ради Безпеки з правом вето.

Президент Грузії Михаїл Саакашвілі закликав Росію до співпраці з будь-якими незалежними експертами у розслідуванні подій, які призвели до збройного конфлікту між двома країнами.

Відео - найголовніше

Як пройшов візит Ентоні Блінкена до Києва? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00
XS
SM
MD
LG