Спеціальні потреби

Актуально

Понад 10 країн заборонили імпорт молочних продуктів з Китаю

Все більше країн відмовляються від молока та молочних сумішей для немовлят китайського виробництва. На думку ЮНІСЕФ, додаванням хімікату меламін у молоко з метою підвищення його жирності вже призвело до смерті принаймні чотирьох дітей і отруєння більше ніж 50 тисяч немовлят, що викликає зрозуміле занепокоєння усього світу.

Імпорт з Китаю усіх молочних продуктів у четвер заборонила Південна Корея, після того як на полицях магазинів країни виявили продукти із вмістом меламіну. Європейська комісія цього ж дня також запропонувала накласти заборону на імпорт молочної продукції з Китаю. У п`ятницю в Європі розпочнуться пробні тести товарів, що вже продаються в магазинах і містять більше ніж 50% сухого молока. На сьогодні вже більше 10 країн світу наклали заборону на імпорт молока і молочних продуктів з Китаю.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG