Спеціальні потреби

Актуально

Лідери ЄС обговорили фінансову кризу

На екстреній зустрічі у Парижі лідери Європейського Союзу в неділю працювали над постановою, яка спонукатиме банки позичати гроші, що повинно, як вони надіються, розкрутити колесо фінансової системи світу.

Зустріч лідерів п`ятнадцяти країн членів ЄС зібрав президент Франції Ніколя Саркозі. Згідно з проектом, уряди на п`ять років візьмуть на себе роль гаранта позичок, наданих банками.

Премєр- міністр Великобританії Ґордон Браун прагнув переконати своїх колег адаптувати британський підхід до вирішення проблеми, який включає часткову націоналізацію банків.

Рішення, прийняті у французьській столиці, будуть винесені на розгляд усіх членів Європейського Союзу на цьому тижні.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG