Спеціальні потреби

Економiка – провiдна тема кампанiї у США


Економіка залишається провідною темою цьогорічних президентських виборів у США, і кандидати на посаду президента Джон Маккейн та Барак Обама продовжують зосереджуватися на економічних питаннях, виступаючи перед виборцями в ключових штатах, за менш ніж місяць до самих виборів.

Так, Обама в штаті Огайо звинуватив у кризі "жадібність та безвідповідальність" тих, хто працює на Волл-Стріт, і припустив, що процес оздоровлення економiки триватиме досить довго. За його словами, уряд з усією суворістю повинен покарати винних в шахрайстві з позичками, а платники податків повинні б отримати вiдшкодування після того, як ситуація почне вирівнюватися.

Тим часом республіканець Маккейн у штаті Вісконсин сказав, що американці переживають найбільшу кризу усіх часів, і причина цієї кризи - обвал ринку нерухомості - мусить бути ретельно проаналізована. Маккейн продовжував наполягати, що держава мусить перебрати контроль над збитковими кредитами і надати таким позичальникам пільгові умови.

Тим часом останні всенацiональнi опитування громадської думки показують, що Обама на одинадцять відсотків випереджає Маккейна.

XS
SM
MD
LG