Спеціальні потреби

Обама привітав організацію американських українців


«Друзі України на Заході повинні далі відігравати ключову роль у побудові безпечного і благополучного майбутнього для українських громадян». Таким закликом Барак Обама привітав учасників 20-го з`їзду Українського конгресового комітету Америки, який щойно завершився у Клівленді.

У листі, адресованому президенту УККА Михайлу Савкiву та учасникам з`їзду впливової діаспорної організації, кандидат у президенти США від демократів також згадав про події останніх місяців, які довели, «такі блага як суверенітет і безпека в Європі ніколи не повинні сприйматися як перманентні». «Експеримент української демократії має завершитися успіхом – не лише заради благополуччя українських громадян, але також для того, щоб могти служити натхненням для тих у регіоні, хто ще бореться за демократію, включно навіть з Росією», - додав Обама.

Він також підкреслив, що з його погляду Україна готова до участі в ПДЧ і що він переконуватиме союзників США в НАТО дати можливість Україні зробити цей черговий крок до повноцінного членства в євро-атлантичній спільноті.

Насамкінець Барак Обама наголосив, що разом з дружиною Мішель повністю усвідомлює історичне значення українського Голодомору, який він назвав «жахливим злочином». «Ми ніколи не повинні забути про цей голод і завжди повинні дбати про те, щоб про цю трагедію знали майбутні покоління, аби вона ніколи більше не повторилася.

XS
SM
MD
LG