Спеціальні потреби

Актуально

Погляди українців на кризу і застій у Верховній Раді

Шістнадцять з половиною мільярдів доларів кредиту, який Міжнародний валютний фонд пообіцяв виділити Україні для боротьби з наслідками теперішньої всесвітньої кризи, можуть і не надійти в Україну, або надійти невчасно, якщо політичні сили у Верховній Раді не зможуть прийняти пакет відповідних атикризових законів. Втім, реанімований на кілька днів президентом український парламент - не діє. Політики сперечаються на тому, що ж їм вирішувати спочатку - питання фінансування позачергових виборів, чи приймати антикризові закони, які вимагає МВФ. Тим часом фракція Юлії Тимошенко блокує роботу Верховної Ради, вимагаючи першочергового розгляду антикризових проектів, тому парламент взагалі нічого не приймає. А от чи згодні з таким підходом українські громадяни? Це питання з'ясовували наші київські кореспонденти Оксана Лігостова і Руслан Дейниченко.


Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проектів «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG