Спеціальні потреби

Актуально

Потенційна перша леді – Сінді Маккейн

На рішення виборців часто впливає не лише особистійсть самого кандидата в президенти. Багато людей, дивляться й на те, хто є дружиною політика - і потенційно першою леді країни. Традиційно у США жінки кандидатів в президенти грають важливу роль у їх кампаніях. Сьогодні ми розповімо про Сінді Маккейн - дружину претендента на президентське крісло від республіканців Джона Маккейна. Вона, незважаючи на майже дворічну президентську кампанію чоловіка, все ще залишається для багатьох загадкою. Про потенційну першу леді, яка стоїть поруч із кандидатом у президенти від Республіканської партії вже понад двадцять вісім років - далі Тетяна Ворожко.


Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG