Спеціальні потреби

Актуально

Обама визначив кандидатуру на посаду голови управління бюджетом

У США новообраний президент Барак Обама оголошує нові призначення у своєму кабінеті. Він заявляє, що хоча нові люди приступлять до виконання своїх обовязків аж після 20 січня, вже зараз вони будуть робити оцінку ситуації, для того, щоб розпочати активну роботу з врятування економіки з перших днів роботи нової адміністирації.

Під час прес-конференції у Чикаго новообраний президент оголосив призначення Пітера Орзага на посаду голови офісу управління бюджетом. У наступні декілька місяців Орзаг буде проводити перевірку американського бюджету та готувати пропозиції щодо скороченню програм, які, за словами Обами, не працюють.

На думку новообраного президента, бюджетна реформа є основою для подолання кризи. Орзаг попередньо працював у адміністрації Клінтона, як також його майбутній заступник Роберт Наборс. Перш ніж зайняти посаду, кандидатуру Орзага мусить затвердити Сенат.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG