Спеціальні потреби

Актуально

Медіаконцерн «Трибюн» має намір оголосити захищене банкрутство

Проблеми на автомобільному ринку та ринку нерухомості за ланцюговою реакцією тягнуть за собою інші галузі, навіть пресу. Ці сектори одні з найбільших рекламодавців, і їх занепад означає різке падіння прибутків від реклами для газет та телебачення.

Одна з найбільших американських медіакомпанії подала заявку на право оголосити захищене банкрутство. Компанія «Трибюн», якій належать такі впливові газети як «Чикаго Трибюн», «Лос-Анджелес Таймс» та десятки телеканалів, накопичила боргів на суму у 13 мільярдів доларів. Для газетного ринку цей рік один з найгірших за останніх 25 років.

Маючи диспропорційні борги, «Трибюн» планує продати декілька газет, чиказьку бейсбольну команду та стадіон якими володіє. Лише за останній квартал компанія зазнала збитків у 124 мільйони доларів. Загалом у цій галузі, за останній рік прибутки від реклами впали на 7%, і на 18% у третьому кварталі цього року. Оголошення про продаж нерухомості, автомобілів та пошук працівників швидко зникають з газетних шпальт. Експерти кажуть, що у провідних платних категоріях одночасно вперше в історії різко впала кількість оголошень.

Інший головний біль для газет – інтернет конкуренти. Загалом по країні наклад паперових газет зменшився на 5%, оскільки будь-яку інформацію значно легше знайти в Інтернеті.

У Кембриджі, поряд з Гарвардським університетом, після 50-ти років роботи зачиняється газетний кіоск. Засновник мережі газетних кіосків Шелдон Коєн зазначає:

«Сьогодні усі в Інтернеті. Всю інформацію люди отримують безкоштовно, їм не потрібно платити за газети».

Хоча газети заробляють гроші на власних сторінках в інтернеті, цих прибутків не вистачає аби покрити втрати на паперові виданнях. До того ж не рідко їх матеріали передруковують різні дрібні інтернет-медіа, які не платять за авторські права.

Однак «Трибюн» обіцяє продовжувати друкувати газети і планує реструктуризувати свою роботу, користуючись законом про захищене банкрутство.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG