Спеціальні потреби

Актуально

Представник Луґара спростовує повідомлення Ехо Москви

Прес-секретар одного з найвпливовіших американських сенаторів Ричарда Луґара, спростував повідовлення, поширене радіо Ехо Москви, згідно з яким сенатор, в інтерв`ю радіостанції, звинуватив Україну у крадіжках російського газу. Повідомлення згодом розповсюдили численні ЗМІ в Росії та Україні.

За словами Енді Фішера, сенатор США говорив про звинувачення на адресу України у крадіжці газу, які звучали три роки тому напередодні припинення постачання газу в Україну.

Слова, які Ехо Москви приписало сенатору Луґару, були поміщені в перекладі інтерв`ю, опублікованому на вебсторінці радіостанції. Про те, що там, як сказав Фішер, йшлося про звинувачення, адресовані Україні три роки тому, в тексті не було згадано.

Ехо Москви подало розшифровку перекладу інтерв`ю в наступному вигляді:

А. ВЕНЕДИКТОВ: Вы знаете, сегодня Газпром предупредил, что если Украина не заплатит свои долги – 2 с лишним млрд долларов – то с 1 января Украине будут ограничены поставки газа. Я знаю, что Вы в прошлый раз очень сильно критиковали Россию за ограничения. Но если не платят!

Р. ЛУГАР: Я действительно критиковал Россию. Я понимаю так, что это ежегодно стало событием, в конце года Россия говорит, что вы нам ещё должны кучу денег, Газпрому. И Украина говорит, что да, это методы распределения необычные здесь. Я понимаю, что они хотят не жёсткую цену, а гибкую, плавающую цену на газ. Очень важно, чтобы каждый из нас, включая США, постарался найти мирное решение этой проблемы. Украина крадёт газ, немцы и поляки страдают от этого, получается ужасная ситуация. Это нехорошая дипломатия – поощрять такие вещи.

Я понимаю, что проблема существует, и я считаю, что надо серьёзные переговоры вести по этому вопросу. Они помогут.


Всі новини дня

Люди повертаються у зруйноване село Посад-Покровське. Відео

Люди повертаються у зруйноване село Посад-Покровське. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:49 0:00

«Руїни, одні руїни», - мешканці повертаються в практично знищене російськими ракетами та авіабомбами деокуповане село Посад-Покровське на кордоні Херсонської та Миколаївської області.

Україні потрібна та зброя, з якою вона може перемогти - колишні американські дипломати. Відео

Колишні посли США в Україні та Росії вважають, що лідери США мають чітко сказати, що вони не просто допомагають Україні, а інвестують у власну безпеку. Бо без перемоги України безпека Заходу не буде гарантована. З деталями - Наталія Чурікова.

Президент Зеленський та дух України стали «Людиною року» за версією журналу Time. Відео

Американський журнал Time назвав президента України Володимира Зеленського та дух України людиною 2022-го року. Це звання присуджують тим, хто найбільше, на думку редакції, вплинув на хід подій у році.

Дії РФ проти українців визнали геноцидом в комітеті Сенату США. Відео

Дії РФ проти українців визнали геноцидом в комітеті Сенату США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:08 0:00

Резолюцію щодо визнання дій РФ геноцидом проти українського народу підтримали в комітеті Сенату США із міжнародних відносин. Подробиці – від Марії Ульяновської.

У США є апетит постачати Україні ефективне озброєння - полковник армії США у відставці. Відео

Якщо не чути про F-16 чи Рatriot для України, це не означає, що це неможливо – говорить полковник армії США у відставці Роберт Гамільтон в інтервʼю Олексію Коваленку. «У США з’явився більший апетит постачати ефективніші системи», - вважає військовий експерт.

Більше

XS
SM
MD
LG