Спеціальні потреби

Актуально

Керолайн Кеннеді бореться за місце у Сенаті

Керолайн Кеннеді, дочка колишнього Президента Джона Кеннеді, розпочала активну кампанію, і претендує на сенаторське місце від штату Нью-Йорк, звільнене нещодавно Гілларі Клінтон. Щоб стати сенатором, Керолайн Кеннеді треба переконати лише одного виборця – губернатора штату, який, за законом має прийняти таке рішення. 17% усіх американців, яких призначали чи обирали на федеральну службу – були родичами когось з вже діючих федеральних службовців.

Керолайн Кеннеді розпочала свій власний тур штатом Нью-Йорк. Шатом, який хоче представляти в Сенаті, але насправді, як вважає дехто, мало що знає про його життя. І взагалі Керолайн рідко коли виїджала за межі міста Нью-Йорк. Крім того вона ніколи не працювала на високих державних посадах і взагалі раніше не була надто активною у громадському житті.

Потенційні майбутні колеги по роботі не надто тепло вітають нову претендентку, кажучи, що ДНК не обов‘язково передає усі таланати, які мав хтось у родині. Дехто згадує, що вона навіть не ходила голосувати під час багатьох виборів. Керолайн намагається втихомирити критику:

«Я давно займаюся суспільними справами, я написала книги на тему Конституції і важливість участі кожного, я врешті-решт виростила сім’ю».

У містечку Рочестер її візит немилозвучно назвали «проїздом», а в Баффало Керолайн запитали, чи вона хоч раз була у цьому місті раніше.

Все це нагадує передвиборчий тур, який робила Гілларі Клінтон майже десть років тому, а також дядько Керолайн, Роберт Кеннеді, який також проводив кампанію у цьому штаті.

Втім політичні оглядачі, серед яких і Генк Шаінкопф, кажуть, що Керолайн на новий рівень піднімає проблему спадкоємності в американській політиці:

«По перше, Гілларі Клінтон почала активну кампанію в Нью-Йорку ще за рік до того, як звільнилося сенаторське крісло. Вона показала, що знає про проблнми, які турбують населення цього штату. Керолайн Кенеді змагається фактично лише за підтримку однієї людини – губернатра Нью-Йорка».

Але Керолайн це скоріше підтвердження правила, а не виняток з нього. Якщо губернатор не вибере Кеннеді, він може вибрати Ендрю Комо – Генерального прокурора штату. Його батько Маріо Комо колись був губернатором в Нью-Йорку.

А в штаті Делавер, син Джозефа Байдена, Бо, який також є генеральним прокурором штату, може претендувати на сенаторське крісло батька, залишаючи інших достойних політиків без шансу бути обраними на ці посади, а виборців із запитанням – «Невже справа лише в сім’ї?»

Політичний аналітик Коукі Робертс каже: «Всі ці зітхання, що в Сенаті лише політичні родини… Сім’ї грають роль у всіх сферах американського життя. Діти акторів стають акторами, діти лікарів – лікарями. У політиці ім’я може допомогти стартувати, але щоб втриматися – це вже справа за вами».

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG