Спеціальні потреби

Актуально

Тисячі американців зустріли Різдво в аеропортах

Для американців стало традицією зустрічати Різдво у родинному колі, і мільйони людей у цей період подорожують. Сильні снігопади, вітри та морози на північному заході країни втрутилися у ці плани. Чимало американців були вимушені зустріти це Різдво у залах аеропортів. Примхи погоди перетворили період свята на суцільний головний біль.

Багатьом довелося ночувати в таких аеропортах як Чикаго, де було скасовано сотні рейсів. Проблем додав інцидент, що стався в чиказькому аеропорту у середу ввечері. Літак компанії «Американські авіалінії» виходив на злетну смугу, коли наїхав на покритий кригою шматок бетону, і з’їхав за межі смуги. Ніхто не постраждав, однак це сповільнило і без того майже заморожений рух літаків. Суттєві затримки в аеропортах на півночі країни спричинили ланцюгову реакцію.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG