Спеціальні потреби

Актуально

Голос Америки припинив радіомовлення українською

Після 59-ти років мовлення 31-го грудня 2008 року o 2300-ій за київським і о 1600-ій за вашингтонським вийшла в ефір остання радіопрограма Голосу Америки українською мовою.

Голос Америки розпочав радіомовлення українською на коротких хвилях 12 грудня 1949 року. В пік «холодної війни» Українська служба Голосу Амрики транслювала по 5 годин радiопрограм на добу, включно з однією годиною на Далекий Схiд РСФСР.

В серединi 1992 року, згiдно з угодою з Національною радiокомпанiєю України, крім на коротких хвилях, Голос Америки розпочав мовлення також у внутрішньому радіоефірі України i водночас відкрив корпункт у Києвi. У груднi 1999 року Голос Америки створив мережу власних кореспондентiв в Українi, які разом з вашингтонським колективом Української служби Голосу Америки повідомляли про події в Україні, США і світі.

В останні роки Голос Америки транслював щотижня п`ять ефiрних годин радiопрограм.

Телепрограми Голосу Америки українською мовою скороченням не підлягають.

Раніше цього року Голос Америки також припинив радіомовлення російською, сербською, боснійською, македонською та мовою гінді.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG