Спеціальні потреби

Актуально

У США розпочав роботу Конгрес 111-го скликання

Сьогодні у Вашингтоні розпочав свою працю новий Конгрес США сто одинадцятого скликання. Обидві палати законодавчого зібрання контролюються демократами. Очікується, що стан занепадаючої економіки країни домінуватиме в перші дні сесійних засідань Конгресу.

Вчора новообраний президент США Барак Обама зустрівся з лідерами Сенату і Палати представників у зусиллі розробити новий пакет стимуляції економіки країни, який би здобув швидку підтримку конгресменів.

Сьогодні Обама, який обійме президентську посаду через два тижні, обмінюється думками з членами команди своїх економічних експертів, включно із кандидатом на посаду міністра фінансів Тімоті Ґейтнером. В центрі дискусій—проблеми бюджету і фінансова криза.

Обама, обраний президентом від Демократичної партії, прагне добитися підтримки конгресменами його пакету економічної допомоги на суму у 750 мільярдів доларів на поліпшення доріг, мостів, масового транспорту і шкіл у намаганні створити додаткових три мільйони робочих місць.

Всі новини дня

Антикорупційні зусилля під час повномасштабної війни: інтерв’ю з очільником «Прозорро. Продажі» Олексієм Соболєвим. Відео

Про антикорупційні зусилля в Україні протягом повномасштабної війни розповів Олексій Соболєв, очільник «Прозорро. Продажі». Наразі він прибув до США на міжнародну антикорупційну конференцію.

UMANA відправила Україні 350 тонн медичної допомоги за останні півроку. Відео

UMANA відправила Україні 350 тонн медичної допомоги за останні півроку. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:38 0:00

350 тонн медичної допомоги за останні півроку відправила в Україну громадська організація з Чикаго UMANA – Українське лікарське товариство Північної Америки. Дефібрилятори, антибіотики, ліжка, машини швидкої допомоги – все це у контейнерах щотижнево відправляють в Україну. 

$15 млн кредитних ресурсів: США допоможуть бізнесу на Заході України. Відео

$15 млн кредитних ресурсів: США допоможуть бізнесу на Заході України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

США нададуть підтримку українському бізнесу на Заході країни. Документ про це сьогодні підписали Банк Львів та Фінансова корпорація розвитку США. Йдеться про угоду на 15 мільйонів доларів кредитних ресурсів. З посадовцями у Львові розмовляла Мирослава Гонгадзе.

Громадські організації, що допомагають Україні, виступили перед Гельсінською комісією в США. Відео

Представники 4 громадських організацій, що допомагають Україні, виступили перед Гельсінською комісією Сполучених Штатів. На слуханнях були присутні представники як з України, так і зі США та Литви. Волонтери наголосили, що допомога Заходу часто є недостатньо швидкою.

Американку Бріттні Ґрайнер обміняли на росіянина Віктора Бута – деталі з Білого дому. Відео

США обміняли увʼязнену в Росії американську баскетболістку Бріттні Ґрайнер на Віктора Бута – росіянина, який відбував термін у США за торгівлю зброєю. Більше про важливість цієї події та деталі з Білого дому – розповідає Юлія Ярмоленко.

Більше

XS
SM
MD
LG