Спеціальні потреби

Справа Бернарда Медофа набирає нових обертівРозслідування справи найбільшої в історії фінансової піраміди, яку організував нью-йоркський фінансист Бернард Медоф набирає нових, часом несподіваних обертів. Обвинувачення вимагає, щоб Медофа перевели з домашнього арешту у в`язницю. А суд розглядає можливість конфіскувати прибутки тих щасливчиків-клієнтів Медофа, які протягом останніх двох років вивели свої капітали з його інвестиційних фондів.

Людина, яку звинувачують у крадіжці мільярдів доларів у пенсіонерів, благодійних організацій і навіть Міжнародного олімпійського комітету – перебуває під домашнім арештом у своїй фешенебельній квартирі в самому центрі Нью-Йорку. Втім прокурори прагнуть позбавити Медофа такої розкоші, і перевести з його шикарного пентгаузу, вартістю сім мільйонів доларів, у тюремну камеру. Причина у порушенні Медофом умов домашнього арешту. Він, нібито, намагався сховати від слідства дорогоцінності вартістю у мільйон доларів, відправивши їх поштою своїм друзям і родичам.

Адвокати останнього відкидають такі звинувачення, заявляючи що Медоф відправ друзям всього лиш кілька дрібних сувенірів.

У понеділок Конгрес відкрив слухання, на яких з’ясовував чому уряд не звернув увагу на попередження про можливі махінації Медофа, зроблені ще 10 років тому. Конгресмени вимагають, щоб винні чиновники були покарані. Втім, це невелика втіха для тих клієнтів махінатора, які погоріли на його схемах. Один із них відверто визнав:

«Я був готовий ризикувати, але я не був готовий до тих махінацій.»

Цей чоловік, як і вісім тисяч інших жертв шахрайства, про які відомо на цей час, борються щоб повернути собі хоч якісь гроші, тоді як Берні Медоф все ще залишається жити у своїй розкішній квартирі, чекаючи правосуддя.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG