Спеціальні потреби

Актуально

Один американець закликає готуватися до 2012 року
Для тих, хто вірить в розмаїті пророцтва, особливе місце посідає 2012 рік. Саме тоді, як дехто вважає, якщо світові і не настане кінець - то принаймні відбудуться великі зміни. І до цього вас вже може належно підготувати один бізмесмен зі штату Арізона.

«Особисто я вірю, що взагалі нічого надзвичайного не станеться. Але чимало людей вірять у те, що світ у 2012-му році кардинально зміниться», - каже Денніс Мекланґ, власник віртуальної крамниці www.2012 supplies.com.

«Календар Майя закінчується саме в цьому році. Також багато інших пророцтв та теорій зі всього світу вказують на 2012 рік, як на рік змін», - додає він.

Зміни мають відбутися в грудні 2012 року. «Але саме зараз відбуваються великі зміни в історії людства, - нагадує Денніс Мекланг. Чим більше я це вивчав, тим більше цим цікавився, аж поки це не перетворилося в мою постійну професію».

Мешканець міста Фенікс Денніс Мекланг створив спеціальний вебсайт, де можна придбати все необхідне на випадок катастрофи – від газових масок до електрогенераторів.
Найпопулярніші товари – це пристрої для очищення води, готова їжа та посібники з виживання.

Що ж саме станеться у 2012–му році?... На цю тему є багато теорій: від виходу з ладу комп’ютерів, засобів зв’язку і навіть до затухання сонця. «Це може бути все, що завгодно, - каже арізонський бізнесмен, - зміщення полюсів, вибух сонячної активності. Також я чув теорію про те, що зірка «Коричневий карлик» може увійти в орбіту Землі».

Різні варіанти кінця світу зустрічаються в культурах та релігіях різних народів світу, - зазначає Мекланґ: «Скрізь – від інків до індіанських племен – усюди зустрічаються інтерпретації єврейського календаря».

А також в індуїзмі, віруваннях стародавніх єгиптян і так далі… Цього року навіть вийде фільм вартістю в двісті мільйонів доларів, присвячений цій темі.

«Я не дотримуюсь якоїсь однієї теорії чи пророцтва. Я хочу, попросту, дати людям інформацію, а вони нехай самі вирішують», - каже Денніс Мекланґ.

Чимало клієнтів цього бізнесмена, серед яких, - як він каже, - є багато освічених та заможних людей, залишаються анонімними щодо своїх вірувань, аби їх не підняли на сміх.

Мекланг переконаний, що продаючи товари на випадок катастрофи, він допомагає людям підтримувати їхню віру:
«Вогнегасник можна купити і в іншому місці, але там вам не розкажуть, що світ буде спалений до тла».

Бізнесмен Денніс Мекланг просить поважати віру кожної людини і зазначає, що «це було б чудово, якщо б ми всі змогли підготуватися до того, що може статися; чи навіть спільно відвернути кінець світу».

Всі новини дня

Громадяни Росії в Латвії мають скласти іспит на знання латвійської, інакше депортація. Відео

Половина з тих, хто прийшов на екзамен його успішно складають. Решта виправдовуються, що протягом багатьох років не знайшли можливості вивчити латвійську мову, бо їм вистачало російської.

ЗСУ тепер мають свій "фірмовий" почерк – унікальний шрифт, розроблений дизайнером із Сум. Відео

Збройні сили України тепер мають свій "фірмовий" почерк, унікальний шрифт, розроблений дизайнером із Сум. Які українські традиції використали в роботі над шрифтом для ЗСУ, і чому армія Німеччини користується стилем, який розробили росіяни?

Росія заблокувала експорт зерна з українських портів. ООН нагадує про голод, каже, що ситуація "дуже серйозна"

Судно New Victory під прапором Белізу перевозить зерно в рамках Чорноморської зернової ініціативи ООН, протока Босфор у Стамбулі, Туреччина, 12 травня 2023 року. REUTERS/Yoruk Isik

Російська федерація повідомила Спільний координаційний центр (СКЦ) у Стамбулі про обмеження реєстрацій суден в українському порту Південний.

Незважаючи на загрозу продовольчої кризи та голоду у низці країн, Росія таким чином блокує експорт зерна з України та мотивує це своє рішення бажанням відновити експорт власного аміаку територією України.

Про це 1 червня повідомив Стефан Дюжаррік, речник Генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй.

“Ми стурбовані постійним уповільненням реалізації Чорноморської ініціативи”, - сказав Дюжаррік. Та зокрема повідомив, у травні експорт зерна та інших культур становив менше половини обсягів, відправлених у квітні. Так, у травні з українських портів вийшли 33 судна. Лише 3 з них – з порту Південний.

“Це дуже серйозна ситуація. Треба рухатися вперед. Ініціативу планується відновити 17 липня”, – сказав Дюжаррік.

Раніше ООН заявляла, що не має запасного плану на випадок, якщо Росія вийде з угоди, що дозволяє Україні експортувати зерно на міжнародні ринки.

“Глобальні гарячі точки голоду зростають, про що ми вас регулярно сповіщаємо”, - наголосив Дюжаррік. Він також запевнив, що секретаріат ООН надав практичні пропозиції “всім сторонам”.

Як повідомляв Голос Америки, 31 травня ООН заппропонувала Україні, Росії й Туреччині почати підготовку до відновлення транзиту російського аміаку через Україну. Це одна з “вимог” Кремля, у разі невиконання якої Росія погрожувала заблокувати експорт зерна з України.

Мінінфраструктури України 1 червня повідомила, що українська сторона надіслала листа до СКЦ з вимогою відновити повноцінну роботу. Йдеться про діяльність СКЦ у складі 3 інспекційних команд та 9 інспекцій на день. “Українські інспектори наразі перебувають в СКЦ та готові негайно приступити до роботи в разі відновлення реєстрації суден”, - інформує міністерство.

“Сподіваємося, що партнери по [зерновій - ред.] Ініціативі все ж таки знайдуть рішення та припинять цей шантаж Росії всього світу. Адже значення Зернової Ініціативи вже доведено світовим продовольчим ринком і світ не має мовчати”, - йдеться у оприлюдненій заяві Мінінфраструктури.

У ній також йдеться про 7 місяців “саботажу та гальмування роботи з боку російської делегації в СКЦ”, у результаті чого світ недоотримав мінімум 20 млн тонн продовольства.

За інформацією відомства, упродовж 10 місяців роботи Зернової ініціативи експортовано понад 30,5 млн тонн продукції українських аграріїв.

Українську “Мавку” показують на великих екранах у США. Відео

Українську “Мавку” показують на великих екранах у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:37 0:00

Українська “Мавка” збирає зали глядачів в американських кінотеатрах. Анімаційний фільм за мотивами Лісової пісні Лесі Українки вийшов у прокат на великих екранах у США.

Чи може Україна завдавати ударів по території Росії? Коментарі законодавців США. Відео

Упродовж травня Росія здійснює повітряні атаки на українські міста, зокрема на Київ, ледь не щодня. Як на це реагують в Конгресі? Що кажуть про можливість України завдавати ударів по території Росії? І як пропонують притягнути росіян до відповідальності?

Більше

XS
SM
MD
LG