Спеціальні потреби

Один американець закликає готуватися до 2012 року

Для тих, хто вірить в розмаїті пророцтва, особливе місце посідає 2012 рік. Саме тоді, як дехто вважає, якщо світові і не настане кінець - то принаймні відбудуться великі зміни. І до цього вас вже може належно підготувати один бізмесмен зі штату Арізона.

«Особисто я вірю, що взагалі нічого надзвичайного не станеться. Але чимало людей вірять у те, що світ у 2012-му році кардинально зміниться», - каже Денніс Мекланґ, власник віртуальної крамниці www.2012 supplies.com.

«Календар Майя закінчується саме в цьому році. Також багато інших пророцтв та теорій зі всього світу вказують на 2012 рік, як на рік змін», - додає він.

Зміни мають відбутися в грудні 2012 року. «Але саме зараз відбуваються великі зміни в історії людства, - нагадує Денніс Мекланг. Чим більше я це вивчав, тим більше цим цікавився, аж поки це не перетворилося в мою постійну професію».

Мешканець міста Фенікс Денніс Мекланг створив спеціальний вебсайт, де можна придбати все необхідне на випадок катастрофи – від газових масок до електрогенераторів.
Найпопулярніші товари – це пристрої для очищення води, готова їжа та посібники з виживання.

Що ж саме станеться у 2012–му році?... На цю тему є багато теорій: від виходу з ладу комп’ютерів, засобів зв’язку і навіть до затухання сонця. «Це може бути все, що завгодно, - каже арізонський бізнесмен, - зміщення полюсів, вибух сонячної активності. Також я чув теорію про те, що зірка «Коричневий карлик» може увійти в орбіту Землі».

Різні варіанти кінця світу зустрічаються в культурах та релігіях різних народів світу, - зазначає Мекланґ: «Скрізь – від інків до індіанських племен – усюди зустрічаються інтерпретації єврейського календаря».

А також в індуїзмі, віруваннях стародавніх єгиптян і так далі… Цього року навіть вийде фільм вартістю в двісті мільйонів доларів, присвячений цій темі.

«Я не дотримуюсь якоїсь однієї теорії чи пророцтва. Я хочу, попросту, дати людям інформацію, а вони нехай самі вирішують», - каже Денніс Мекланґ.

Чимало клієнтів цього бізнесмена, серед яких, - як він каже, - є багато освічених та заможних людей, залишаються анонімними щодо своїх вірувань, аби їх не підняли на сміх.

Мекланг переконаний, що продаючи товари на випадок катастрофи, він допомагає людям підтримувати їхню віру:
«Вогнегасник можна купити і в іншому місці, але там вам не розкажуть, що світ буде спалений до тла».

Бізнесмен Денніс Мекланг просить поважати віру кожної людини і зазначає, що «це було б чудово, якщо б ми всі змогли підготуватися до того, що може статися; чи навіть спільно відвернути кінець світу».

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG