Спеціальні потреби

Дешл більше не претендує на посаду міністра охорони здоров’я


Том Дешл зняв свою кандидатуру на посаду міністра охорони здоров’я та соціального забезпечення. Колишній сенатор, який визнав, що недоплатив податки, зазначив, що не хоче стояти на шляху Барака Обами, який намагається очистити вашингтонську політику.

Загалом експертів почало непокоїти запитання, чи зможе президент взагалі знайти для свого кабінету кваліфікованих і досвідчених політиків та державних діячів, які мають бездоганно чисту репутацію.

Як виявилося, колишній сенатор Том Дешл приховав деякі свої доходи і недоплатив у бюджет податків на суму 140 тисяч доларів. Том Дешл визнав свою провину та вибачився:

«Я глибоко вибачаюся перед Президентом Обамою, своїми колегами та американським народом».

Хоча Дешл поспішив погасти свою податкову заборгованість одразу як був висунутий Обамою на цю позицію, не всі були готові закрити на це очі. Білий дім також визнав, що Дешл зробив помилку.

Інша претензія до кандидата полягала у тому, що Дешл отримав великі суми грошей за промови від представників галузі охорони здоров’я, що могло створити конфлікт інтересів у разі його призначення на посаду міністра.

Втім позитивною подією дня стало затвердження Сенатом США кандидатури Еріка Голдера на посаді міністра юстиції. Він став першим чорношкірим на цій посаді в історії США. Голдер не нова людина у відомстві. Він служив заступником міністра юстиції в адміністрації Клінтона. Хоча деякі республіканці виступили з критикою Голдера, загалом великих претензій до нього не було.XS
SM
MD
LG