Спеціальні потреби

За січень у США втратили роботу майже 600 тисяч людей


Ситуація в американській економіці продовжує погіршуватися. Згідно із щойно оприлюдненим звітом Міністерства праці у січні американська економіка втратила майже 600 тисяч робочих місць. Безробіття складає 7,6%. На сьогодні офіційно безробітними вважають 11,6 мільйона американців.

Президент США Барак Обама назвав нові дані надзвичайно загрозливими. Він вкотре закликав Сенат країни ухвалити його план стимулювання економіки і назвав зволікання з ухваленням закону неприйнятним та безвідповідальним у час коли мільйони американців втрачають роботу. Обама визнав, що план не є ідеальним, але сприятиме створенню нових робочих місць.

У самому Сенаті тривають запеклі дебати щодо пакету стимулювання економіки. Республіканці виступають проти його прийняття, називаючи його помилкою у трильйон доларів. Вони вважають, що в цьому пакеті не передбачено суттєвого зменшення податків для пересічних американців. Але навіть якщо план не отримає підтримки республіканців, демократи мають шанс провести його через Конгрес самостійно.

Вишиванки захоплюють світ. Інтерактивна мапа

XS
SM
MD
LG