Спеціальні потреби

Актуально

Партії Нетаньяху і Лівні лідирують на виборах в Ізраїлі

Колишній Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху та міністр закордонних справ Ціпі Лівні обидвоє оголошують себе переможцями на виборів в Ізраїлі.

За результатами підрахунку 99% голосів центристська партія Кадіма, лідером якої є Ціпі Лівні отримала лише на одине парламентське місце більше, ніж партія Нетаньяху Лікуд.

Тепер Лікуд може сформувати більшість з націоналістичними та релігійними групами і отримати більшість 65 із 120 парламентських місць. Остаточні результати можуть стати відомими у четвер чи п’ятницю. Тоді президент країни вирішить хто має найбільші шанси і буде формувати парламентську більшість.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG