Спеціальні потреби

У штаті Нью-Йорк розбився пасажирський літак


У четвер пізно ввечері розбився пасажирський літак, який здійснював переліт з Нью-Йорка в Баффало. За повідомленнями влади, всі 45 пасажирів, які були на борту та чотири члени екіпажу – загинули. Літак впав на приватний житловий будинок, не долетівши 25 кілометрів до аеропорту призначення. Один з мешканців будинку також загинув.

Аварія сталася приблизно о 10.30 вечора, на підльоті літака до аеропорту Баффало. Невеликий двомоторний літак Континентальних авіаліній, з невідомих поки що причин, впав на житловий масив, зруйнувавши один будинок.

Літак виконував рейс з аеропорту поблизу Нью-Йорка. Він, тримався спланованого маршруту, але підлітаючи до Баффало з невідомих причин відхилився від курсу на сім кілометрів. У цей час диспетчери втратили зв’язок з екіпажем літака. До втрати зв’язку, екіпіж не повідомляв про жодні проблеми під час польоту.

Через кілька хвилин після втрати зв’язку літак впав на землю, піднявши, за свідченнями очевидців, вогняний стовп висотою у 35 метрів. Господар будинку, в який врізався літак, загинув на місці, але його дружині та дитині дивом вдалося врятуватись.

Ще одним дивом можна вважати те, що літак зруйнував лише один будинок і практично не пошкодив сусідні. Фахівці кажуть, це свідчить про те, що літак падав на землю майже вертикально, а значить пілоти не пробували здійснити аварійну посадку.

Однією з пасажирів літака була Беверлі Екерт. Вона летіла в Бафало, щоб відзначити день народження свого чоловіка, який загинув 2001-го року під час терактів 11-го вересня.

Всю ніч і весь ранок на місці події працювали пожежники і слідча команда. Серед можливих версій аварії преса одразу почала називати складні погодні умови, в яких здйснювався політ. Літак летів у сніговій хмарі і міг розбитися через обледеніння.

Рятувальники повідомляють, що їм вдалося знайти чорні ящики. Вони в доброму стані і одразу будуть відправлені у Вашингтон на експертизу.

XS
SM
MD
LG