Спеціальні потреби

Актуально

Вчинок Майкла Фелпса викликав палкі дискусії
Оприлюднене у британській газеті фото, на якому олімпійський чемпіон Майкл Фелпс курить марихуану, викликало гостру дискусію не лише у світі спорту. Так нещодавно заарештовано кількох людей, які начебто були із Фелпсом у день, коли був зроблений знімок.

Фото, опубліковане британською газетою, говорить саме за себе, а скандальна історія з Фелпсом закінчилася арештом восьми людей.
Втім, багато хто ставить під сумнів, чи не намагаються правоохоронці штату Південна Кароліна, де нібито стався інцидент, зробити цю справу занадто публічною. Адвокат Джо Маккулоч відверто заявляє, що «це спроба зруйнувати імідж національного героя».

Адвокати двох затриманих осіб твердять, що фото Фелпса спричинилось до проведення поліцейських рейдів у місцевості, де відпочивав олімпійський чемпіон. Правник Дік Герпутлін представивив ситуацію: «Зв’язок такий… Наші клієнти знімали будинок, де відбувалася вечірка, на якій був Майкл Фелпс».

Адвокати кажуть, що їхні клієнти давно переїхали з того дому. Тож поліція провела обшук у їхньому новому помешканні, де знайшла невелику кількість марихуани. Дік Герпутлін, зокрема, зазначив: «Вони намагаються знайти когось, хто б сказав, що він був там тоді, коли Майкл Фелпс курив марихуану. І таким чином вони б могли висунути проти нього звинувачення».

За рейдами стоїть шериф повіту Річленд у штаті Південна Кароліна Ліон Лот, який прокоментував свої дії по місцевому телебаченню: «Я не думаю, що можна зробити щось подібне, що набуло такого розголосу, і просто вибачитися …. Він порушив закон».

Хоч проти Майкла Фелпса не висунули офіційних звинувачень, адвоката він все ж таки найняв і публічно вибачився: «Я зробив погане і дурне рішення - щось таке, з чим я завжди житиму, і що послужить для мене уроком».

Шериф Лот розпалив палку дискусію в американському суспільстві щодо покарання Фелпса. Погляди громадськості поділені: «Він не повинен йти у в’язницю. Він отримав з цього урок …. Для чого ж тоді закони? Ми, що, повинні вибачати таким людям лише тому, що вони такі гарні?» - сперечаються ведучі телепрограм.

Адвокат Джо Маккулоч можливо намагається применшити значення події: «Це просто смішно, йдеться про студентів коледжу, які курять траву. І немає ніяких виправдань тому, що дванадцять офіцерів увірвалися в будинок зі зброєю і до смерті перелякали цих дітей».

Шериф Ліон Лот, однак, заявляє, що його відповідальність у тому, щоб не закривати очі на правопорушення тільки тому, що його вчинила знаменитість.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG