Спеціальні потреби

Парламент може ще раз розглянути відставку Огризка


Верховна Рада може повернутися до питання про відставку екс-міністра закордонних справ України Володимира Огризка. Вимогу про це ставить питання фракція НУ-НС.

Пан Огризко у середу прийшов на засідання фракції БЮТ задля обговорення цього питання. Члени фракції БЮТ вимагали, аби екс-міністр публічно вибачився за свою «антиурядову діяльність» і директиви, які були направлені у дипломатичні представництва і «паплюжили діяльність Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко».

Депутат висловив упевненість, що фракція БЮТ не буде голосувати за відміну постанови про його звільнення і відповідний ультиматум фракції НУ-НС є неприпустимим.

Депутат від БЮТ Сергій Міщенко зазначив: «Була відкрита розмова, але жодного рішення не прийнято. Я думаю, що Юлія Володимирівна розуміє наш внутрішній стан».

Втім, цілком можливо, що бютівці проголосують за повернення до розгляду постанови про відставку, аби з трибуни висловити свою категоричну позицію щодо дій міністра і знову проголосують за його відставку.

Також фракція БЮТ поставила вимогу про звіт в.о. голови СБУ Валентина Наливайченка, за що проголосувала більшість депутатів. Приводом стало затримання заступника начальника відділу енергетичної митниці державної митної служби Тараса Шепітька.

Однак, прес-секретар пана Наливайченка Марина Остапенко заявила, що він не планує звітувати перед депутатами, оскільки «перебуває у відрядженні». Тож найімовірніше у четвер в парламенті доповідатиме один з його заступників. Втім, головним питанням до нього буде не привід для виклику до Верховної Ради, а ситуація із захопленням приміщення «Нафтогазу» України.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG