Спеціальні потреби

Актуально

Майбутнє автогіганта GM під загрозою

Аудитори, які перевіряють фінансову ситуацію в компанії Дженерал Моторс (GM) висловили «суттєві сумніви» у тому, що американський автогігант зможе вистояти теперішню кризу.

GM отримала 13 мільярдів доларів допомоги від американського уряду, але звернулася за новим кредитом у 16 мільярдів. Щоб отримати нову позику, компанія мусить переконати уряд, що має ефективний план виходу з кризи і зможе згодом повернути вкладені в неї державні гроші. Якщо уряд відмовить GM у позиці - у компанії кажуть, що змушені будуть розпочати процедуру захищеного банкрутства.

Зараз автоіндустрія США переживає найгірші показники продажів нових машин за останні 27 років.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG