Спеціальні потреби

Мотелі – притулок для тих, хто втратив житло

Економічна криза породила новий вид бездомних: дедалі більше родин з середніх верств втрачають житло і, не маючи достатніх коштів для оренди, переїжджають в дешеві мотелі – переповнені й не завжди безпечні.

Багато старих мотелів бачили кращі часи – як і люди, що живуть зараз в них. Тепер тут мешкають і Джонні і Теммі Ґарза: маленька кімната з двома ліжками, заповнена одягом, іграшками і чотирма дітьми.

«Тісно. Важко. Це дуже непросто - мати так багато людей у такій маленькій кімнаті», - каже Джонні Ґарза.

А як готувати їжу?

Його дружина Теммі додає: «Ми маємо плитку і маленьку пічку і різні каструлі».

В міру поглиблення фінансової кризи новий клас населення як за останню соломину хапається за дешеві мотелі. Це зокрема помітно в повіті Орандж у Каліфорнії, де оренда дорога, але є багато старих дешевих мотелів.

Коли в школах закінчуються уроки, сюди дворами повертаються дітлахи.

Джим Пальмер з місцевої місіонерської організації каже, що стає все більше родин, яких зачіпляє економічна криза.

У мотелях може бути небезпечно. Нещодавно поліція застрелила чоловіка, якого намагалась затримати за наркоторгівлю.

Джонатан Емісон і його дружина переїхали з мотелю в субсидовану квартиру. Але такої допомоги не вистачає, тому дешеві мотелі переповнені. Організації допомоги визнають, що це не ідеальний варіант, але все ж кращий, ніж життя в машині.

Пол Ліон з фонду «Ілюмінейшн» каже, що безперечно, мотелі – це перехідний пункт, це не найоптимальніше місце для життя родини».

Родина Ґарза сподівається переїхати в квартиру за кілька місяців. Теммі минулого місяця пощастило знайти роботу в лікарні.

Коли вони виїдуть, їх місце буде негайно зайнято, адже мотель має чергу з тих, яким немає куди більше подітись.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG