Спеціальні потреби

Чергова новинка 'Apple' у світі мобільних телефонів

Заробляти гроші власною працею та талантом закликає всіх охочих корпорація «Apple», яка оголосила про те що незабаром випустить у світ нову версію операційної системи для свого революційного телефону – Айфону. Вона дасть користувачам більше можливостей та інструментів для створення програм для Айфонів, які потім можна буде продати через веб-мережу компанії «Apple». Створення подібних програм стало для багатьох прибутковим бізнесом. Лише за вісім місяців, користувачі Айфонів 800 мільйонів разів завантажили такі програми чи ігри – ціна кожної коливається від одного до десяти доларів. А створити власну програму може практично кожен, навіть початківець.

Оновлена операційна система відкриває двері новій хвилі ігор та допоміжних програм. Консультант комп’ютерної галузі Тим Баджарін зазначає:

«Вони завжди були попереду. Але з цією операційною системою вони дають користувачам ще більше можливостей».

На програмуванні для Айфону можна заробити серйозні гроші. 29-річний Стів Демітер завдяки своєму новому хобі на шляху до першого заробленого мільйона. У вільний від основної роботи час він створив гру «Тризм». Створена ним гра продається за три долари. За два місяці прибуток від продажу склав чверть мільйона доларів. «Apple» залишає собі 30% від прибутків, решту отримують розробники програм.

Айфон – це не лише ігри. Так компанія «Джонсон і Джонсон» розробила програму, яка допомагає діабетикам слідкувати за рівнем цукру у крові та визначати дозу інсуліну.

А професор Стенфордського університету Джо Вонґ розробив програму для Айфону, яка дозволяє за допомогою телефону створювати музику.

Нова операційна система стане доступною цього літа. Для власників Айфонів 3G вона буде безкоштовною. Для користувачів музичних програвачів Айтач обійдеться у десять доларів.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Українці у Нью-Йорку помолилися за мир в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00
XS
SM
MD
LG