Спеціальні потреби

Актуально

У Бібліотеці Конгресу США - Пересопницьке Євангеліє

У Бібліотеці Конгресу США у середу відбулася презентація факсимільного перевидання Пересопницького Євангелія – одного з перших перекладів Євангелія живою українською мовою. На оригіналі цього Євангелія складають присягу президенти України. Подарувала копію делегація від Української православної церкви Московського патріархату на чолі з архімандритом Кирилом Говоруном, який очолює відділ зовнішніх зв`язків УПЦ МП. Після презентації отець Кирил завітав до нашої студії. Розмову з ним провела Мирослава Ґонґадзе.


Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG