Спеціальні потреби

Актуально

У Лондоні завершився саміт країн Великої двадцятки

У Лондоні завершився саміт країн великої двадцятки. Лідери найпотужніших економік світу зобов`язались влити у світову економіку додатково понад один трильйон доларів. Цими грошима буде розпоряджатись Міжнародний валютний фонд та інші міжнародні фінансові інституції, і будуть зокрема направлені на допомогу країнам, які найбільше постраждали від глобальної економічної кризи.

У ком`юніке, підписаному за результатами саміту, лідери країн висловили готовність до створення спеціальної міжнародної установи, яка б відслідковувала проблеми світової фінансової системи.

Лідерам Великої двадцятки також вдалось порозумітись щодо додаткових заходів щодо регулювання фінансового ринку.

Велика увага на саміті була приділена країнам, які стали податковим раєм для тих, хто намагається уникнути сплати податків. По завершенні саміту прем`єр-міністр Великобританії Ґордон Браун зокрема зауважив, що лідери країн світу погодились з тим, що усі країни мусять приєднатись до домовленостей щодо обміну інформацією щодо сплати податків їх громадян.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG