Спеціальні потреби

Актуально

На ринку нерухомості США несподіване пожвавлення

Зустірчаючись у п’ятницю в Білому домі зі своєю економічною командою, Барак Обама заявив, що за його спостереженнями американська економіка починає демонструвати ознаки покращення.

Обама зауважив, що економічна ситуація все ще є складною і його адміністрації ще багато чого треба зробити, аби повернути економічний ріст і зупинити втрату робочих місць. Втім, на думку президента, останні зусилля федерального резервного банку і інших державних інтистуцій позитивно вплинули на хід економічних процесів. І цей вплив, на його думку, буде лише зростати.

Вже зараз обнадійливі новини надходять з американського ринку нерухомості. Завдяки зусиллям адміністрації Обами, банки почали пропонувати людям іпотечні кредити під рекордно низькі 4,5 – 5% терміном на 30 років. Крім того, ті, хто раніше взяв кредит під вищий відсоток – може його перефінансувати під теперішні умови. Такі унікальні можливості спровокували сплеск активності на ринку нерухомості.

Президент особисто нагадує американцям, що саме зараз час скористатися з рекордно низьких відсотків і купити житло чи перефінансувати свій попередній іпотечний кредит:

«Від семи до дев’яти мільйонів людей по всій країні можуть зараз скористатися цією нагодою і завдяки низьким відсоткам зекономити трохи грошей».

З лютого, коли адміністрація почала працювати над зменшенням відсоткових ставок – кількість звернень громадян за новими кредитами, чи з проханням перефінансувати свої старі кредити збільшилась на 80%. Експерти висловлюють припущення, що з такими відсотковими ставками як зараз, всі 55 мільйонів домовласників в країні, які мають іпотечні кредити, захочуть їх перефінансувати.

Втім деякі фахівці зазначають, що та категорія населення, якій найбільше потрібно зменшити відсотки по своїх кредитах, може і не отримати такої можливості. Майже три мільйони домовласників опинилися у ситуації, коли теперішня ринкова вартість їхніх будинків є нижчою, ніж сума іпотечного кредиту, який вони взяли у банку раніше.

В адміністрації кажуть, що спробують знайти спосіб як допомогти цій категорії людей. Там сподіваються, що виправлення кризи на ринку нерухомості спровокує покращення ситуації в економіці країни загалом.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG