Спеціальні потреби

Актуально

В Росії та на Кубі пройшли першотравневі демонстрації

Мешканці різних країн світу відзначили свято першого травня. У Росії прокремлівся партія Єдина Росія, організувала святкові демонтрації по всій країні. У Москві комуністи зібрали кілька тисяч своїх прихильників біля монументу Карлу Марксу.

Учасники організованого владою святкового параду пройшли Червоною площею. А комуністи під час свого мітінгу співали пісні на честь Сатліна, вимагали його відставки уряду, звинувачуючи його в ігноруванні інтересів народу.

Третє зібрання очолив опозиційний лідер Гарі Каспаров. Він заявив, що росіяни мають повірити у свою силу змінити за його словами кримінальний та скорумпований режим.

Багатолюдна святкова демонстрація пройшла також на Кубі. Як у старі добрі часи Президент Куби Рауль кастро з подіуму встановленого на Площі Революції у Гавані вітав першотравневий парад і закликав кубинців більше працювати, щоб покращити економічне становище своєї країни.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG