Спеціальні потреби

Актуально

Вірус H1N1 поширився на сімнадцять країн
Протягом вихідних зросла кількість країн, до яких потрапив вірус свинячого грипу. Випадки захворювання були підтверджені у сімнадцяти країнах. У Гонконгу було накладено карантин на готель, де зупинився гість з Мексики, в якого виявили свинячий грип. В результаті триста п’ять гостей готелю будуть змушені провести в середині будівлі щонайменше сім днів. У США кількість штатів, де виявили випадки захворювання на грип свиней, зросла до двадцяти семи. Втім, кажуть фахівці, з’являються ознаки, що саме захворювання може виявитися не таким страшним, як спочатку очікувалося.

Двадцять студентів коледжу у Пенсильванії мали окрему випускну церемонію. Вони тільки що повернулися з подорожі до Мексики та можуть бути заразними. Поширення вірусу свинячого грипу залишається центральною темою у Сполучених Штатах. Це підтвердив сам президент Барак Обама, який сказав, що уряд продовжуватиме робити все необхідне, аби лікувати це захворювання та попередити його поширення».

Це означає розробку вакцини від свинячого грипу та закупівлю додаткових препаратів, необхідних для лікування тринадцяти мільйонів випадків захворювання на свинячий грип. Центр контролю за захворюваннями каже, що хоча вік хворих коливається між одним та вісімдесяти одним роком, більшість з них у віці до двадцяти років. Але найбільше занепокоєння викликає те, як саме вони підчепили цей вірус.

Як каже лікар Енн Шучат з Центру контролю за захворюваннями, більша частина хворих не мала безпосереднього контакту з Мексикою, вони не подорожували до Мексики.

Кількість країн, де зафіксовані випадки зараження на свинячий грип, зростає. І не виключено, що Всесвітня організація охорони здоров`я найближчим часом присвоїть вірусу шостий, максимальний, ступінь загрози. Втім, ступінь шість характеризує поширення зараження, а не його потужність. Представники ВООЗ поки що не прогнозували, наскільки захворювання може бути сильним чи слабким.

Нова інформація, що надходить з Мексики, вселяє певний оптимізм. Лабораторний аналіз довів, що на нього захворіло майже вдвічі менше людей, ніж вважалося. Було підтверджено, що вірус свинячого грипу став причиною смерті шістнадцяти хворих.

Незважаючи на позитивні новини з Мексики, у Центрі контролю за захворюваннями США готуються і до найгіршого сценарію, оскільки досі невідомо, якою може бути мутація вірусу грипу свиней.

А чимало американців свої подорожі через поширення вірусу не скасовують. В аеропортах можна побачити чимало пасажирів, в тому числі з дітьми. Чимало подорожуючих кажуть, що вони покладаються на санітарні препарати, таки як спиртовий розчин для миття рук, та вірять, що на сьогодні їм немає чого боятися.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG