Спеціальні потреби

Актуально

Обама: Пакистан і Афганістан віддані боротьбі з тероризом

Президент Барак Обама провів зустріч у Вашинготні з президентами Пакистану Асіфом Алі Зардарі та Афганістану Гамідом Карзаям, після якої сконстатував, що обидва лідери залишаються відданими боротьбі з тероризмом.

На порядку денному як окремих, так і спільних розмов, які провів Обама з Обома лідерами, стояли майбутні відносини та стабілізація ситуації в обох країнах.

Президенти Зардарі та Карзай обговорили проблеми обидвох країн також з державним секретарем США Гілларі Клінтон, яка зазначила, що Афганістан та Пакистан мають спільного ворога – екстремізм. Держсекретар США також висловила жаль з приводу цивільних жертв військових операцій американських сил в Афганістані.

Президент Афганістану Гамід Карзай у свою чергу порівняв свою країну та Пакистан із сіамськими близнюками, яких об’єднують спільні проблеми та спільні радощі. Він висловив готовність працювати разом з керівництвом Пакистану у боротьбі з тероризмом. Президент Пакистану, зі свого боку сказав, що загроза тероризму є спільною і долати її необхідно спільними зусиллями.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG