Спеціальні потреби

Актуально

У Празі триває саміт «Східне партнерство»

У Празі розпочався саміт «Східне партнерство», на який прибули лідери країн Європейського Союзу та шести колишніх радянських республік. Зустріч покликана започаткувати більш тісну співпрацю між сторонами і розглянути шляхи можливого зближення України, Грузії, Білорусі, Молдови, Азербайджану та Вірменії з ЄС.

За словами голови Європейської Комісії Жозе Мануеля Баррозу, для Європи настав час для суттєвих змін стосунків з цими сусідами. Європейський високопосадовець заявив, що Євросоюз глибоко зацікавлений у тому аби політично та економічно інтегруватись із шістьма східноєвропейськими країнами.

Росія різко критикує форум, розглядаючи його як намагання послабити її вплив у регіоні. Союзники Москви – Президенти Білорусі та Молдови не беруть участі у саміті. У Прагу також не прибули лідери Франції, Британії, Іспанії та Італії.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG